Ders Programı

9-A SINIFI 

 

1
09:05

2
10:00

3
10:50

4
11:40

 

5
13:10

6
14:00

7
14:55

8
15:45

Pazartesi

İNGİLİZCE

İNGİLİZCE

KİMYA

KİMYA

 

DİN KÜLTÜR.

TÜRK DİLİ VE EDEBİYAT

ASTRONOMİ

ASTRONOMİ

Salı

BİYOLOJİ

BİYOLOJİ

FİZİK

FİZİK

 

MATEMATİK

MATEMATİK

TARİH

TARİH

Çarşamba

MATEMATİK

MATEMATİK

SEÇ. BEDEN EĞİTİMİ

REHBERLİK

 

ALMANCA

ALMANCA

SEÇ. BEDEN EĞİTİMİ

SAĞLIK BİLGİSİ

Perşembe

İNGİLİZCE

İNGİLİZCE

COĞRAFYA

COĞRAFYA

 

TÜRK DİLİ VE EDEBİYAT

TÜRK DİLİ VE EDEBİYAT

BEDEN EĞİTİMİ

BEDEN EĞİTİMİ

Cuma

İNGİLİZCE

İNGİLİZCE

DİL VE ANL.

DİL VE ANL.

 

BİYOLOJİ

MATEMATİK

MATEMATİK

MÜZİK

Cumartesi

COĞRAFYA

BİYOLOJİ

TÜRKÇE

MATEMATİK

MAT.

 

 

 

 

 

 9-B SINIFI 

 

1
09:05

2
10:00

3
10:50

4
11:40

 

5
13:10

6
14:00

7
14:55

8
15:45

Pazartesi

BİYOLOJİ

MÜZİK

TARİH

TARİH

 

İNGİLİZCE

İNGİLİZCE

ALMANCA

ALMANCA

Salı

FİZİK

FİZİK

DİL VE ANL.

DİL VE ANL.

 

SAĞLIK BİLGİSİ

DİN KÜLTÜR.

COĞAFYA

COĞRAFYA

Çarşamba

İNGİLİZCE

İNGİLİZCE

TÜRK DİLİ VE EDEBİYAT

REHBERLİK

 

SEÇ. BEDEN EĞİTİMİ

MATEMATK

MATEMATİK

SEÇ. BEDEN EĞİTİMİ

Perşembe

BİYOLOJİ

BİYOLOJİ

MATEMATİK

MATEMATİK

 

İNGİLİZCE

İNGİLİZCE

ASTRONOMİ

ASTRONOMİ

Cuma

KİMYA

KİMYA

BEDEN EĞİTİMİ

BEDEN EĞİTİMİ

 

TÜRK DİLİ VE EDEBİYAT

TÜRK DİLİ VE EDEBİYAT

MATEMATİK

MATEMATİK

Cumartesi

MATEMATİK

MATEMATİK

COĞRAFYA

BİYOLOJİ

TÜRKÇE

 

 

 

 

 

10-A SINIFI 

 

1
09:05

2
10:00

3
10:50

4
11:40

 

5
13:10

6
14:00

7
14:55

8
15:45

Pazartesi

BEDEN EĞİTİMİ

BEDEN EĞİTİMİ

MATEMATİK

MATEMATİK

 

BİYOLOJİ

TÜRK DİLİ VE EDEBİYAT

DİN KÜLTÜR.

SEÇMELİ TARİH

Salı

COĞRAFYA

COĞRAFYA

MATEMATİK

MATEMATİK

 

ALMANCA

ALMANCA

ASTRONOMİ

ASTRONOMİ

Çarşamba

FİZİK

FİZİK

DEMOKRASİ

REHBERLİK

 

TÜRK DİLİ VE EDEBİYAT

TÜRK DİLİ VE EDEBİYAT

İNGİLİZCE

İNGİLİZCE

Perşembe

KİMYA

KİMYA

DİL VE ANL.

DİL VE ANL.

 

MATEMATİK

MATEMATİK

MÜZİK

SEÇMELİ TARİH

Cuma

TARİH

TARİH

İNGİLİZCE

İNGİLİZCE

 

SEÇ. BEDEN EĞİTİMİ

BİYOLOJİ

BİYOLOJİ

SEÇ. BEDEN EĞİTİMİ

Cumartesi

TÜRKÇE

KİMYA

BİYOLOJİ

FİZİK

TARİH

 

 

 

 

 

10-B SINIFI

 

1
09:05

2
10:00

3
10:50

4
11:40

 

5
13:10

6
14:00

7
14:55

8
15:45

Pazartesi

MATEMATİK

MATEMATİK

İNGİLİZCE

İNGİLİZCE

 

TÜRK DİLİ VE EDEBİYAT

TARİH

REHBERLİK

DİN KÜLTÜR.

Salı

MATEMATİK

MATEMATİK

BEDEN EĞİTİMİ

BEDEN EĞİTİMİ

 

SEÇMELİ TARİH

BİYOLOJİ

ALMANCA

ALMANCA

Çarşamba

DİL VE ANL.

DİL VE ANL.

SEÇ. BEDEN EĞİTİMİ

TARİH

 

DEMOKRASİ

ASTRONOMİ

ASTRONOMİ

SEÇ. BEDEN EĞİTİMİ

Perşembe

TÜRK DİLİ VE EDEBİYAT

TÜRK DİLİ VE EDEBİYAT

KİMYA

KİMYA

 

FİZİK

FİZİK

İNGİLİZCE

İNGİLİZCE

Cuma

BİYOLOJİ

BİYOLOJİ

MATEMATİK

MATEMATİK

 

SEÇMELİ TARİH

MÜZİK

COĞRAFYA

COĞRAFYA

Cumartesi

TÜRKÇE

KİMYA

BİYOLOJİ

FİZİK

TARİH

 

 

 

 

 

11-A SINIFI 

 

1
09:05

2
10:00

3
10:50

4
11:40

 

5
13:10

6
14:00

7
14:55

8
15:45

Pazartesi

TÜRK DİLİ VE EDEBİYAT

DEMOKRASİ

FELSEFE

İLERİ BİYOLOJİ

 

İLERİ FİZİK

İLERİ FİZİK

İNGİLİZCE

İNGİLİZCE

Salı

DİL VE ANL.

DİL VE ANL.

İNKİLAP TARİHİ

İNKİLAP TARİHİ

 

İLERİ MATEMATİK

İLERİ MATEMATİK

BEDEN EĞİTİMİ

BEDEN EĞİTİMİ

Çarşamba

İLERİ MATEMATİK

İLERİ MATEMATİK

FELSEFE

REHBERLİK

 

İLERİ KİMYA

İLERİ KİMYA

ALMANACA

SEÇ. BEDEN EĞİTİMİ

Perşembe

İLERİ MATEMATİK

İLERİ MATEMATİK

İLERİ BİYOLOJİ

İLERİ BİYOLOJİ

 

DİN KÜLTÜR.

MÜZİK

TÜRK DİLİ VE EDEBİYAT

TÜRK DİLİ VE EDEBİYAT

Cuma

İLERİ FİZİK

İLERİ FİZİK

İLERİ KİMYA

İLERİ KİMYA

 

İNGİLİZCE

İNGİLİZCE

SEÇ. BEDEN EĞİTİMİ

ALMANCA

Cumartesi

FİZİK

FİZİK

MATEMATİK

KİMYA

BİYO.

 

 

 

 

 

11-B SINIFI

 

1
09:05

2
10:00

3
10:50

4
11:40

 

5
13:10

6
14:00

7
14:55

8
15:45

Pazartesi

SEÇMELİ TARİH

SEÇMELİ TARİH

DİL VE ANL.

DİLAN.
BYLMZ

 

FELSEFE

ALMANCA

ALMANCA

SEÇ. BEDEN EĞİTİMİ

Salı

İNKİLAP TARİHİ

İNKİLAP TARİHİ

SEÇ. TÜRK DİLİ VE EDB

SEÇ. TÜRK DİLİ VE EDB

 

DİN KÜLTÜR.

SEÇMELİ COĞRAFYA

İNGİLİZCE

İNGİLİZCE

Çarşamba

İLERİ MATEMATİK

İLERİ MATEMATİK

TÜRK DİLİ VE EDEBİYAT

REHBERLİK

 

SEÇMELİ TARİH

SEÇMELİ TARİH

SEÇMELİ COĞRAFYA

SEÇMELİ COĞRAFYA

Perşembe

SEÇMELİ COĞRAFYA

SEÇ. BEDEN EĞİTİMİ

SANAT TARİHİ

SANAT TARİHİ

 

MÜZİK

FELSEFE

İLERİ MATEMATİK

İLERİ MATEMATİK

Cuma

TÜRK DİLİ VE EDEBİYAT

TÜRK DİLİ VE EDEBİYAT

İLERİ MATEMATİK

İLERİ MATEMATİK

 

BEDEN EĞİTİMİ

BEDEN EĞİTİMİ

İNGİLİZCE

İNGİLİZCE

Cumartesi

GEOMETRİ

EDEBİYAT

MATEMATİK

COĞRAFYA

TÜRKÇE